Ten produkt nie występuje już w magazynie

Magiczna farbka w proszku - Fabrika Decoru - liliowa - 15ml


M514

Magiczna farbka w formie suchego proszku z zaskakującym efektem kolorystycznym. W pojemniczku znajduje się specjalny, delikatny proszek pigmentowy z dodatkiem perłowych i metalicznych drobinek - rozpuszczalny w wodzie, farbie, pastach teksturowych czy też innych środkach akrylowych.

Więcej szczegółów

9,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Magiczna farbka w proszku - Fabrika Decoru - liliowa - 15ml

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

9,00 zł za opakowanie

  Dodaj do listy życzeń

Magiczna farbka w formie suchego proszku z zaskakującym efektem kolorystycznym.

W pojemniczku znajduje się specjalny, delikatny proszek pigmentowy z dodatkiem perłowych i metalicznych drobinek - rozpuszczalny w wodzie, farbie, pastach teksturowych czy też innych środkach akrylowych.
Przy jego pomocy, samodzielnie stworzysz płynne pasty akwarelowe, kolorowe wielobarwne tekstury, żele, a także farby o metalicznym i perłowym efekcie.
Stworzony zarówno do celów dekoracyjnych, jak i do tradycyjnego malowania.
Zmieszaną farbką można malować na papierze, płótnie, tkaninie, tekturze, drewnie czy też innej zagruntowanej powierzchni.

Pomysły na jego wykorzystanie:

  • Nanieś suchy proszek bezpośrednio na powierzchnię, którą ozdabiasz, a następnie zwilż (skrop) go czystą wodą - pod jej wpływem, pigmenty zaczną się mieszać, tworząc wielobarwne, magiczne kolory i zacieki
  • Najpierw zwilż wodą ozdabianą powierzchnię, a następnie posyp proszkiem - pigmenty zawarte w proszku również pięknie zaczną zmieniać kolory.
  • Rozpuść proszek w niewielkiej ilości wody i użyj go jako farbę akwarelową, czy tusz wodny. W zależności od wody czy też proszku do niej wsypanego - możesz uzyskać mniej lub bardziej nasycone odcienie.
  • Wsyp szczyptę proszku do innej farby, pasty czy choćby gesso (najlepiej białej) - efekt z pewnością będzie magiczny!


Nasycenie koloru można regulować zmieniając stężenie proszku. Z jednego słoika można uzyskać paletę z ciemnych i nasyconych kolorów, do jasnych pastelowych odcieni.
Kolor etykiety odpowiada kolorowi farby, który otrzymasz w efekcie końcowym. Farby doskonale się ze sobą mieszają, tworząc nowe kolory oraz odcienie. Po wyschnięciu uzyskasz metaliczną, perłową powierzchnię.

Warunki użytkowania i przechowywania:
Produkt nietoksyczny, jednak nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 lat.
Używaj w gumowych rękawiczkach.
Zamykaj pojemniczek po użyciu.
Objętość 15 ml, kolor: liliowa

10 innych produktów w tej samej kategorii: