Ostatnie egzemplarze!

Foto transfer do przenoszenia fotografi i wydruków 150 ml


M047

Foto transfer to klej do tworzenia oryginalnych dekoracyjnych foto-prezentów i dodatków do domu, metodą przenoszenia fotografii na wybraną powierzchnię.

Więcej szczegółów

37,20 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Foto transfer do przenoszenia fotografi i wydruków 150 ml

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

37,20 zł za opakowanie

  Dodaj do listy życzeń

Foto transfer to klej do tworzenia oryginalnych dekoracyjnych foto-prezentów i dodatków do domu, metodą przenoszenia fotografii na wybraną powierzchnię. Używa się go do przenoszenia wydruku zdjęć i kopii z drukarki laserowej na płótno, drewno, metal, szkło, porcelanę, tekstylia, świeczki. Ważne jest, aby powierzchnia była sucha, gładka i czysta.
Foto transfer rozrzedza się wodą, wystarcza na wielokrotne użycie. Ozdobione w ten sposób tekstylia można prać wyłącznie ręcznie.
Produkt może powodować reakcje alergiczne, należy przechowywać go z dala od wysokich temperatur i mrozu.

Instrukcja użycia: obrazek przeniesiony będzie jako lustrzane odbicie. Należy dokładnie pokryć grubszą warstwą preparatu zdjęcie czy obrazek oraz powierzchnię, na którą będzie przenoszony i natychmiast przyłożyć nadrukowaną stroną na podkład i przycisnąć. Wygładzić z pomocą ścierki. Należy suszyć suszarką do włosów przez 10 minut. Następnie pozostawić do schłodzenia i z pomocą wilgotnej gąbki usunąć (zrolować) papierową część, znów pozostawić do wyschnięcia. Gotowy, przeniesiony obrazek zalecamy pomalować lakierem akrylowym, doda blasku całości, jest on przeźroczysty i odporny na wodę.

  • Zawartość: 150 ml
  • Średnica: 7 cm
  • Wysokość: 6,5 cm

3 innych produktów w tej samej kategorii: